.

.

New
Обезбедена рачка за корпа за жица FI-001-BL, мала, сина

Обезбедена рачка за корпа за жица FI-001-BL, мала, сина

DEN 175.52

Тековен
Во продавницата

Големина : 14,4 x 7,3 x 10,4 инчи (36,5 x 18,5 x 26,5 Големина : 14,4 x 7,3 x 10,4 инчи (36,5 x 18,5 x 26,5. Воведување на удобна жичана корпа со едноставен дизајн. Рачката и пластичните рабови му даваат нешто ретро Погледнете. Исто така, се користи за складирање на плакари и бања, како и корпи за намирници и прикажувања на продавници. Стабилен за да се минимизираат најголемиот дел кога не се во употреба. Стилски раствор за складирање за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди