.

.

New
47 -та и главна шестоаголна дрва и метална wallидна полица, 24 L x 21 W x 6 H, брада

47 -та и главна шестоаголна дрва и метална wallидна полица, 24 L x 21 W x 6 H, брада

DEN 2240.00

Тековен
Во продавницата

2-часовна полица поставена на wallид : Декоративна полица од дрво се одликува со брадавици и шестоаголна метална рамка; Разновиден стил одговара на рустикален, фарма, бохо или излитена шик Димензии : Висок х 21-инчи широк 24 инчи X 6-инчи висок. Црна метална рамка; Дрвената полица има природна завршница што работи добро со кој било декор. Додадете стил на вашиот простор : Оваа лебдечка полица е одличен wallиден декор за вашата кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, фарма, стан, соба за домови или канцеларија. Додадете радост во вашиот секојдневен живот со 47 -ти разноврсен стил одговара на рустикален, фарма, бохо или излитена шик. Димензии : Висок х 21-инчи широк 24 инчи X 6-инчи висок. Црна метална рамка; Дрвената полица има природна завршница што работи добро со кој било декор. Додадете стил на вашиот простор : Оваа лебдечка полица е одличен wallиден декор за вашата кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, фарма, стан, соба за домови или канцеларија. Додадете ја радоста во вашиот секојдневен живот со уникатни и тренд на домашен декор на 47 -та и Мајн, во стилови што ги сакате - Бохо, крајбрежен, фарма, рустикален и многу повеќе. 47-та и Мајн ви носи производи што се забавни, уникатни и трендови. Без разлика дали подарок или специјално парче за вашиот дом, 47 -та и Мајн има различни модерни и современи предмети. Креативни брендови и 47 -та и Мајна се собраа за класични дизајни за вашиот дом. Creative Brands има тим на енергични, модни управувани луѓе кои патуваат низ светот за уникатни мебел за домови и го носат најдоброто во боја, тренд, дизајн и социјална свест на производи за подароци и домашни декор. Производите на креативни брендови се разновидни како и луѓето што ги купуваат - испорачувајќи стил и селекција по атрактивни цени. Нашиот залог е да ви обезбедиме најдобро : најдобрите производи и дизајни по најдобри цени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди