.

.

New
Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Куќа Тркалезно Еднобојно Гнездо За Спиење Милениче Куче Маче Маче Кученце Топла Перница Троседот

Ммијидс Кадифен Кревет За Кучиња Куќа Тркалезно Еднобојно Гнездо За Спиење Милениче Куче Маче Маче Кученце Топла Перница

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него Тоа може да му помогне на вашето домашно милениче побрзо да се смири и да спие мирно. *** Создадете удобна и топла средина за вашето домашно милениче . Иако е студено воumn и зима, вашето домашно милениче нема да чувствува студ. Покрај тоа, креветот за миленичиња е издржлив и практичен и може да се користи долго време. ***Прецизно шиење, цврсти шевови, не е лесно да се олабави. Лесниот дизајн носи максимална преносливост. ***Без разлика дали одгледувате мачки, кученца или други животни, ова е идеално место за да го направите вашето домашно милениче дома. Забележете дека се препорачува посебно перење и сушење. Бидејќи е компресиран, откако ќе го отворите пакувањето, ве молиме тапкајте, протресете и оставете да отстои 48 часа за да се размачка. Карактеристика : Изработена Од кадифен, супер мек и топол.Удобен допир, миленичињата сакаат да спијат на неа.Лесно за чистење и миење.Големина : Надворешен дијаметарxxl : 100cm во дијаметар е погоден за под 35kgxl : 80cm дијаметар е погоден за домашни миленици под 25kgl : 70cm дијаметар е погоден за домашни миленици под 18kgxl : 60cm дијаметар е погоден за домашни миленици под 9 KGS : 50cm дијаметар е погоден за домашни миленици под 2.5 KGXXS : 30cm дијаметарот Е Погоден за домашни миленици под 2 килограми ќе им обезбедиме на клиентите добро искуство за купување. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди