.

.

New
Ширина на x-gree 1cm ширина 3 метри должина од 4 мм дебела еднострана запечатување шок-отпорен на ева сунѓерска лента (1 см ларгеза 3 Метри Лунгеза 4мм Spessore Сингло-едностра

Ширина на x-gree 1cm ширина 3 метри должина од 4 мм дебела еднострана запечатување шок-отпорен на ева сунѓерска лента

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Земја на производство : Кина; Материјал : Ева Нето тежина : 21g; Содржина на пакет : 1 x лента за сунѓер. Главна боја : црна, жолта; Големина : 1 x 15cm/0,39 "x5. Дебелина на лента : 4мм / 0,16 "(ч) (Spessore nastro : 4 mm / 0,16 '' (H). Траење на вкупна должина : 3 метри / 9,84ft (L) (Lunghezza Totale Nastro : 3 Metri / 9,84 Piedi (Л). Земја на производство : Кина; Материјал : Ева. Нето тежина : 21g; Содржина на пакет : 1 x лента за сунѓер. Главна боја : црна, жолта; големина : 1 x 15cm/0,39 "x5. Дебелина на лента : 4мм / 0,16 "(ч) (Spessore nastro : 4 mm / 0,16 '' (H). Траење вкупна должина : 3 метри / 9,84ft (L) (Lunghezza Totale Nastro : 3 Metri / 9, 84 Пиеди (Л). 1 см ширина 3 метри должина од 4 мм дебела еднострана запечатување шок -отпорен ева сунѓерски лента : 1. Користете на цевката, гасна цевка на фрижидер за домаќинства, градежна конструкција, контејнер и други производи за домаќинство и дневни неопходни. Бучава и вибрации. Исто така, широко користени во книги за безжични врзувања, структура на школка за дигитални производи, завојување на мебел, собрание на автомобили и домашни уреди, чевли, обложување на теписи и метална антикорозија. Густината и еластичната како амортизиран материјал за да ги заштитите производите подобро во надворешна апсорпција на шок и дисперзија, на површината на производот, исто така, може да биде анти -улога. Во исто време, ЕВА имаат зачувување на топлината, навлажнување, отпорност на корозија и серија на употреба на супериорни карактеристики. ДЕСКИЦИЈА ВО ШПАНСКИ1ЦМ ЛАРГЕЗА 3 МЕТРИ ЛУНГЕЗА 4ММ СПЕСОР СИНГОЛО СИНГОЛО ЕДАНДИНСКИ СИДАРСКИ ПРОДАВНИЦИ ШОКПОРОФ ЕВА ЕВА ЛАПА ВО ​​СПУГНАПАЕС ДИ ПРОИЗУЗИОНЕ : ЦИНА; Материјал : Евапесо Нето : 21 g; Contenuto della confezione : 1 x spugna Colore princepale : ner_o, giallo; димензија : 1 x 15 cm / 0,39 '' x 5,91 '' (H * d) Spessore nastro : 4 mm / 0,16 '' (H) Lunghezza Totale Nastro : 3 Metri / 9,84 Piedi (L ).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди