.

.

New
Машка постелнина за машка постелнина jinlvyi henley кошули со краток ракав хипи летен обичен плажа маица бенд јака лесна јога тема врв

Машка постелнина за машка постелнина jinlvyi henley кошули со краток ракав хипи летен обичен плажа

DEN 383.84

Тековен
Во продавницата

Меките, дишените и лесните ткаенини ви овозможуваат најдобра удобност без перспектива Машка кошула со јака Хенри и обична кошула со јака Хенри се популарни заради нивниот јасен, кул, удобен и елегантен дизајн. Хенри јака, летен стил, кратки ракави, затворање на копчињата, обичен стил, модна едноставност, класична цврста боја. Може да се носи и на секојдневно слободно време, датира, забави, забави, вечери, свадби, јога, одмори или плажи. Тоа е задолжително во текот на летото!. Исто така, може да се спари со спортски панталони, фармерки, пантолони со џогирање и обични панталони за да се создаде секојдневен дневен изглед. Пред да нарачате, погледнете ја табелата со големина на сликата на производот од лево, а не за графиконот за големина, за да се осигурате дека облеката одговара. Ако не сте сигурни за вашата големина, изберете поголема големина. Затворање на копчињата. Ткаенина : Шанжен памук и постелнина. Летните летни честитки за кратки ракави на Хенли се изработени од ткаенина од памук и коноп, која е мека, лесна, дише, не се намалува, не бледнее, влага за влага, брзо суво и без брчки и нема перспектива, правејќи да се чувствувате кул сите Ден во жешкото лето. Design : short sleeve henry t-shirt for men, Henry collar, short sleeves, button closure, casual style, fashion simplicity, classic solid color, modern relaxed slim fit, with your favorite pants, add men's charm, is a must in spring, Есен и лето. Повод : Летни летни четки за кратки ракави Хенли можат да се носат на улица, работа, канцеларија, деловна средба, спорт или дома, или на состаноци, забави, забави, забави за вечера, свадби, јога, одмори или плажи. Погоден за пролет, лето и есен, тоа е идеален подарок за семејство, пријатели, момче или сопруг. Совпаѓање : маицата со кратки ракави Хенри за мажи може да се спари со бели панталони како кошула за фустани за летни свадби на плажа, датуми, забави, забави и вечери, а исто така може да се спари со спортски панталони, фармерки, памучни панталони, пантолони со џогирање и Обични панталони за создавање на секојдневен дневен изглед. Предлог : Летните летни четки за кратки ракави на мажите можат да бидат измиени со машина. Најдобро е да го измиете со рака и да го исушите во воздухот. Не го избегнувај. Пред да нарачате, внимателно повикајте се на нашата табела со големина, а не за големината на табелата, за да се осигурате дека облеката одговара. Ако не сте сигурни за вашата големина, изберете маица со кратки ракави со поголема големина Хенри за мажи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди