.

.

New
Seewudee AG216 20-25mm Природна полирана Loveубов Полихром Јаспер срце Океан камен форма на срцев облик на срцевцел ѓердан ѓердан Реики заздравувачки подарок

Seewudee AG216 20-25mm Природна полирана Loveубов Полихром Јаспер срце Океан камен форма на срцев облик на

DEN 860.80

Тековен
Во продавницата

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата. Материјал : Природен полихром океан Јаспер. Големина : 20-25мм. Тежина : 4-10g/компјутер. Нашиот лековит кристален ѓердан лесно се совпаѓа со другите накит за да го заврши вашиот изглед. Секој е уникатен. Единственоста е подарок од природата. Материјал : Природен полихром океан Јаспер. Големина : 20-25мм. Тежина : 4-10g/компјутер. Нашиот лековит кристален ѓердан лесно се совпаѓа со другите накит за да го заврши вашиот изглед.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди