.

.

New
ФУЛМОН 50 ПЦС дипломирање забава фаворизира кутии за дипломирање Кап

ФУЛМОН 50 ПЦС дипломирање забава фаворизира кутии за дипломирање Кап

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Пакет од 50 кутии со капаче за градење : Пакетот доаѓа со 50 парчиња кутии за дипломирање во форма на капи на докторот, со 50 златни ресни, доволно за да ги задоволите потребите на вашите различни забави, идеални за забави за дипломирање и додајте искрен допир на вашиот Страла за дипломирање, потребни се свои раце за да се соберат, но тоа е радосен процес; Убаво за забави за дипломирање, што ги прави незаборавни Организирани предмети : Комбинирани бонбони кутии се изработени од густ картонски материјал, мерење на приближно. 4 x 3 инчи/10 x 8 cm, дизајнот на рачката за носење на врвот обезбедува поголема погодност за вашите гости да носат, безбедно и лесен, учење и лесна за употреба, погодни за држење бонбони, колачиња, чоколади, колачи и други мали закуски, па дури и Мали алатки, за вашите гости или пријатели да ја развеселат склопената должина на тасели од околу 5,2 инчи/ 14 см. Фаворити за забави за дипломирање : Овие кутии за дипломирање чоколади се за секоја пригода, особено за забави за дипломирање; Малата и симпатична кутија за подароци сигурно ќе ги натера вашите пријатели да ја сакаат и да ја направат вашата забава незаборавна. Лесен за употреба : Кутии за дипломирање за бонбони лежат рамни за подобра заштита, лесен за склопување без лепак, бара да се соберат DIY со преклопување на капакот, многу среќен процес; Овие кутии за зачувување на Curvy не се инсталирани во пакетот, треба да ги соберете кутијата, картичката и јажето сами; Можете да ставите неколку мали подароци и домашни кекси, и лесно да напишете име или датум на горниот дел од капакот за да ја одржите забавата организирана и да се истакнува. За многу прилики : Овие кутии за фаворизи за дипломирање во 2023 година се погодни за повеќето прилики, можете да ги користите за забави за дипломирање на колеџ, дипломирање во градинки за да држат мали предмети како што се бонбони или чоколадо, или да ги користите како украси за дипломирање, или како значајно пакување за подароци за дипломирање Кутиите за подароци за дипломирање на капа се погодни за забави за дипломирање, роденденски забави, за да создадат топла тематска атмосфера за вашите гости. Карактеристики : Може да се пополните со омилени бонбони, чоколадо или накит за да направите изненадување за вашите гости и пријатели, убаво за многу прилики, градинка, основно училиште, помлади средношколци и колеџ за фаворизирање на забави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди