.

.

New
Пенкало за играчки, метално магнетно пенкало, мултифункционално деформабилно деформабилно декомпресија магнет за пишување пенкало, елиминирајте го пенкалото за ?

Пенкало за играчки, метално магнетно пенкало, мултифункционално деформабилно деформабилно декомпресија

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

【Мултифункционално деформабилно магнетно пенкало】 : Ова магнетно пенкало не е само пенкало за гел мастило, туку и играчко играчки за играчки со магнет со прсти Магнет пенкало што гради неограничен број интересни имагинативни и креативни скулптури, форми, обрасци и загатки. 【Креативни играчки за магнет】 Уморни од пенкало со мастило со гел со само една форма? Ова магнетно пенкало може да ја промени формата во согласност со вашата замислена во секое време, каде било, како мечеви, роботи, столици, велосипеди и сл. Тоа е кул гаџети за играчки за тинејџери. 【Стрес олеснување магнетни играчки на фиџет】 Ова магнетско играчко пенкало помага во стресот и вознемиреноста. Само играјте со овие магнетско пенкало и подигнете го вашето креативно тече. Ова пенкало за играчки со магнетски фигури е кул гаџети за тинејџери. 【Вклучено пакување и сервер】 Пакувањето вклучуваше две глави , 13 парчиња магнетски прстени , 12 парчиња легури од челични топки , 2 парчиња гел со мастило и кутија за подароци. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ги решиме што е можно поскоро. Препорачана минимална возраст од 3 години и погоре. 【Мултифункционално деформабилно магнетно пенкало】 : Ова магнетно пенкало не е само пенкало за гел мастило, туку и играчко играчки за играчки со магнет со прсти. Магнет пенкало што гради неограничен број интересни имагинативни и креативни скулптури, форми, обрасци и загатки. 【Креативни играчки за магнет】 Уморни од пенкало со мастило со гел со само една форма? Ова магнетно пенкало може да ја промени формата во согласност со вашата замислена во секое време, каде било, како мечеви, роботи, столици, велосипеди и сл. Тоа е кул гаџети за играчки за тинејџери. 【Стрес олеснување магнетни играчки на фиџет】 Ова магнетско играчко пенкало помага во стресот и вознемиреноста. Само играјте со овие магнетско пенкало и подигнете го вашето креативно тече. Ова пенкало за играчки со магнетски фигури е кул гаџети за тинејџери.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди