.

.

New
Навитхух Црвена вода отпорна на тврда куќиште, компатибилен со Garmin Vivosmart 3

Навитхух Црвена вода отпорна на тврда куќиште, компатибилен со Garmin Vivosmart 3

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Лесна тежина и компактен дизајн сепак нуди заштита од вода и шок / пад Дизајн на школка за школка за брз и лесен пристап до вашиот уред во движење. Внатрешното подлога нуди поголема заштита. Вклучува лента за рака за леснотија на патување и може да се склопи за да се вклопи во случајот. 12 -месечна гаранција. Лесна тежина и компактен дизајн сепак нуди заштита од вода и шок / пад. Дизајн на школка за школка за брз и лесен пристап до вашиот уред во движење. Внатрешното подлога нуди поголема заштита. Вклучува лента за рака за леснотија на патување и може да се склопи за да се вклопи во случајот. 12 -месечна гаранција. Nsvitech серија за додатоци за гледање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди