.

.

New
Заштита на шетачи за дожд во менолана, видливоста на ветерот на бебето, останува топло во зима, розова

Заштита на шетачи за дожд во менолана, видливоста на ветерот на бебето, останува топло во зима, розова

DEN 582.24

Тековен
Во продавницата

Погоден дизајн : Погодна торба за складирање е дизајнирана на горниот дел од задниот дел на капакот на дождот, што е погодно за носење шишиња, пијалоци, играчки, итн Квалитет : топол и ладен доказ, не мора да се грижите за вашето бебе да биде фатено ладно од ладно од ладно од страна ветрот кога ќе излезеш. Прилагодлив : Еластичен опсег 360, прилагодлив со големина, Универзален капак за дожд за шетач. Покрив за шетач : анти -магла, доказ за прашина, доказ за ветер, задебелена и шетач за зимски ладно доказ за доказ. Карактеристики : Вентил за вентилација за да избегнете затнат бебе, прозорец, нема потреба да го отстраните капакот на дождот, можете директно да го држите бебето во и надвор, што е погодно за грижа за бебето. Опис : - Покрив за шетач : анти -магла, доказ за прашина, доказ за ветер, задебелена и шетач за зимско ладно докажување. - Квалитет : Топол и ладен доказ, не мора да се грижите за вашето бебе да биде фатено ладно од ветрот кога ќе излезете. - Карактеристики : Вентил за вентилација за да се избегне затнат бебе, прозорец, нема потреба да го отстраните капакот на дождот, можете директно да го држите бебето во и надвор, што е погодно за грижа за бебето. - Погоден дизајн : Погодна торба за складирање е дизајнирана на горниот дел од задниот дел на капакот на дождот, што е погодно за носење шишиња, пијалоци, играчки и сл. : - Материјал : Водоотпорна табела Evasize : Compt.75inchpackage Вклучува : 1 шетач за дожд коверно : бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор. Дозволете малку мерење на отстапување заради рачно мерење.

Останатите карактеристики

- Material:
Waterproof EVA
Size Chart:
Approx.85cmx40cm/33.46inchx15.75inch:
Package Includes:
1 Stroller Rain Cover:
Note:
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor.:
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement.:
Обновено

Слични понуди