.

.

New
Колекција на самити, ilаволи, велосипедист со тешки мотоцикли фигура

Колекција на самити, ilаволи, велосипедист со тешки мотоцикли фигура

DEN 639.20

Тековен
Во продавницата

Патот на Devаволите, на долгоодлежен автопат, ѓаволите ги одведуваат на патот, оставајќи пукнатини што крварат под него Носејќи кожни панталони и кожен елек со симболот на пентаграм. Подготвени за ништо по должината на него, неговиот мачета и трофеј на две глави на черепот. Мотоцикл одговара за демон, се радува на буро череп со рогови за рачки на велосипед. Пирсинг на темни очи кои сигурно ги привлекуваат дамите, но донесете страв на секој човек што драги да го предизвикаат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди