.

.

New
Dachshund во пунџата со топла кучиња со сенф носење куќи за чување на тврда школка торба за торби со картички за картички за Nintendo Switch

Dachshund во пунџата со топла кучиња со сенф носење куќи за чување на тврда школка торба за торби со картички

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Најлон+Ева+кадифе Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешната обвивка на овој производ е изработена од тврда Ева, која е водоотпорна, изоларна, отпорна на абење, силна и има кадифе внатре, што може ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри во случај на капка. Карактеристики : Постојат 20 џебови со картички во внатрешноста на случајот за носење, така што нема да ги изгубите картичките кога ќе ги носите наоколу. Овој случај за носење лесно го држи вашиот прекинувач, картички за oyојкон и игри, слушалки, кабли за полнење и други мали додатоци за прекинувачи. И, има дизајн на мрежа внатре со патент за да се задржат додатоците да не испаднат. Големина : Овој производ има само една големина : Должина 26см/10.2in, ширина 11,5 см/4,5in, висина 5.due на различни методи за мерење, грешките во рамките на 1-2 см се нормални. Повод : Оваа торба за складирање е погодна за конзоли за игри со прекинувачи и доаѓа со удобна лента за рачки што не се лизга за лесна преносливост. Тоа е задолжително за патување, шопинг, забави, излезни игри и надавање на празници. Упатства за перење : Се препорачува редовно чистење на бришење. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Најлон+Ева+кадифе. Направени во САД или увезени. Материјал : Надворешната обвивка на овој производ е изработена од тврда Ева, која е водоотпорна, изоларна, отпорна на абење, силна и има кадифе внатре, што може ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри во случај на капка. Карактеристики : Постојат 20 џебови со картички во внатрешноста на случајот за носење, така што нема да ги изгубите картичките кога ќе ги носите наоколу. Овој случај за носење лесно го држи вашиот прекинувач, картички за oyојкон и игри, слушалки, кабли за полнење и други мали додатоци за прекинувачи. И, има дизајн на мрежа внатре со патент за да се задржат додатоците да не испаднат. Големина : Овој производ има само една големина : Должина 26см/10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди