.

.

New
Имомаги 2 парчиња потта за жени, плус големина потта поставува панталони за панталони за панталони за патеки за обична јакна

Имомаги 2 парчиња потта за жени, плус големина потта поставува панталони за панталони за панталони за

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

100% полиестер Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Womenените поттишта поставуваат ткаенини : плус големина на потсетници е изработена од 100% полиестерска ткаенина, супер мека, еластична лента за половината со истегнување за да ја исечете вашата фигура, супер удобна и многу пријателска за кожата! Карактеристики на Tracksuit : плус големина 2 парче потсети за жени, копче надолу надолу со јакна со долги ракави, крпеница, панталони, јакна има 2 џебови, јака од опсег, копче нагоре, исечена бејзбол варситична јакна. Серии за потта за женска секси облека од 2 парчиња. Погодни прилики : 2 парчиња потта за жени за жени со долги ракави кошула со варсити јакна панталони сет е совршен за купување, џогирање, случајни, спортови, фитнес, тренингот, трчање, спорт, одмор, дом, датира или секојдневно секојдневно носење, итн. Идеален подарок Избор за жени. Повеќекратни големини : Womenените сетови за потсетници се достапни во опциите XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL со големина, ве молиме, погледнете ја нашата слика за графикони со големина или опис подолу за мерења на големината пред да нарачате (клиентите ја рефлектираат големината е премногу мала, се препорачува да изберете поголема големина). Класичната варситична јакна обезбедува топлина во есен или рани зимски денови, без разлика дали станува збор за студено утро или кул вечер, удобната јакна секогаш доаѓа во прилог. Подготвување : Рачна и машина што се мие, препорачано миење на рацете, не бели или не се сува суво во топла вода. Секси плус големина на тренерки, случајна потта, едноставна класика. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ме!. Опис на производот : Плус големина 2 парче потсети за жени, копчиња со долги ракави, панталони за крпеници Поставете Спецификации за обични производи : Категорија : Постави за потти на потк : Xl : биста : 44,88 ", половината : 33.07", колкови : 44,88 ", должина на ракав : 19,69", должина на панталони : 41,34 ", Должина на облеката : 19,69". XXL : биста : 47,24 ", половината : 35.43", колкови : 47,24 ", должина на ракав : 20.08", должина на панталони : 41,73 ", Должина на облеката : 20.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди