.

.

New
Зеродеко 15 парчиња бамбус овошен корпа за бамбус сито прирачник

Зеродеко 15 парчиња бамбус овошен корпа за бамбус сито прирачник

DEN 867.20

Тековен
Во продавницата

Ткаена корпа за овошје : Одлична занаетчија, добра текстура, шик и деликатна Може да се испрати до вашите блиски пријатели или семејства. Домашно складирање бамбус фиока : Оваа ткаени послужавник со бамбус е совршена за складирање на некои закуски, духови, мали предмети, бонбони, овошје. Табела за кафе : Произведено со бамбус материјал, оваа корпа за складирање е тврда структура и трае следните години. Корпи за зеленчук : фин процес и добра текстура, дизајнот е импресивен и убаво дизајниран, повеќенаменски и практичен. Складирање бамбус фиока : Направено од бамбус материјал, оваа плетена лента за бамбус е тежок и здрав за трајна употреба. Ткаена корпа за овошје : Одлична занаетчија, добра текстура, шик и деликатна. Може да се испрати до вашите блиски пријатели или семејства. Домашно складирање бамбус фиока : Оваа ткаени послужавник со бамбус е совршена за складирање на некои закуски, духови, мали предмети, бонбони, овошје. Табела за кафе : Произведено со бамбус материјал, оваа корпа за складирање е тврда структура и трае следните години. Корпи за зеленчук : фин процес и добра текстура, дизајнот е импресивен и убаво дизајниран, повеќенаменски и практичен. Складирање бамбус фиока : Направено од бамбус материјал, оваа ткаени послужавник со бамбус е тешка и цврста за трајна употреба. Пакетот вклучува 15 x ткаени карактеристики на фиоката -Која : како што е прикажано Бамбус корпа за храна -Материјал : Бамбус зеленчук корпи за шатори -Големина : 25.82x0 ткаена корпа за десктоп. - Погоден за дневна соба, трпезарија, пикник на отворено, за леб и овошни ленти, храна и закуска за складирање за складирање на закуска. - Оваа ткаена корпа може да држи леб, садови, закуски, овошје и така натаму, да донесе многу погодност во вашиот дом ратан овошен сад. - Изработено од бамбус материјал, оваа корпа за складирање е силна и не е деформирана, издржлива за долгогодишна употреба корпа за складирање леб. - Не само што можете да чувате храна, туку можете да ја обесувате и на вашиот wallид како декорација, да ги исполнувате вашите различни користејќи ги потребите на ткаени овошје.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди