.

.

New
Tifeson 4 -ти јули Патриотски гном украси за елф - 3 парчиња рачно изработени гноми плишани американски starsвезди и ленти Скандинавски Том - Подарок за ден на ветерани на ч

Tifeson 4 -ти јули Патриотски гном украси за елф - 3 парчиња рачно изработени гноми плишани американски starsвезди и

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Димензија и материјал - Свиткана жица во капа, 13,4 инчи висока од дното до горниот дел на капачето по потрошената Долгата бела брада и луковичен нос, дното исполнето со песок му овозможи да застане. Совршен подарок од четврти јули - 3 парчиња различен стил г-дин Гном совршен за ширење на американскиот дух, обезбедувајќи среќа. Совршен за подарок од 4 јули на семејството и пријателите или некој што собира gnome, тие ќе ги сакаат овие момци!. Симпатична додаток на домашниот декор - Ставете го на влезот, под тоа забавно дрво на четврти јули. Тој би бил празничен додаток на вашата полица и табела и декорација на домови. Рачно изработено - Поради секоја кадифен кукла е рачно изработена, така што различни две ќе имаат некои разлики во големината и тежината. Дизајн на американска starвезда и ленти со шапки погоден патриотски украс за дома. Совршен подарок на 4-ти јули - Овие gnomes кои држат starвезда со пет поени и црвено знаме се одлични за подароци за празници за деца, пријатели, семејство! Тие се толку симпатични, децата ќе бидат задоволни со овој симпатичен подарок!. Димензија и материјал - Свиткана жица во капа, 13,4 инчи висока од дното до горниот дел на капачето по потрошената. Долгата бела брада и луковичен нос, дното исполнето со песок му овозможи да застане. Совршен подарок од четврти јули - 3 парчиња различен стил г-дин Гном совршен за ширење на американскиот дух, обезбедувајќи среќа. Совршен за подарок од 4 јули на семејството и пријателите или некој што собира gnome, тие ќе ги сакаат овие момци!. Симпатична додаток на домашниот декор - Ставете го на влезот, под тоа забавно дрво на четврти јули. Тој би бил празничен додаток на вашата полица и табела и декорација на домови. Рачно изработено - Поради секоја кадифен кукла е рачно изработена, така што различни две ќе имаат некои разлики во големината и тежината. Дизајн на американска starвезда и ленти со шапки погоден патриотски украс за дома. Совршен подарок на 4-ти јули - Овие gnomes кои држат starвезда со пет поени и црвено знаме се одлични за подароци за празници за деца, пријатели, семејство! Тие се толку симпатични, децата ќе бидат задоволни со овој симпатичен подарок!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди