.

.

New
Јаже за обука на фитнес за фитнес на железо компанија

Јаже за обука на фитнес за фитнес на железо компанија

DEN 1679.36

Тековен
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Зафат : 1,5 инчи. Должина : 40 стапки јаже. Зафат : 1,5 инчи. Должина : 40 стапки јаже. Обуката за јаже се зголемува во популарност особено со професионалните спортисти, личните тренери, здравствените клубови и ентузијастите за фитнес дома. Јажињата за обука на фитнес се преносни и можат да се користат насекаде и за обука за затворен и за надворешни работи. Обуката може да се изврши со индивидуални корисници или парови и обично е многу интензивна вклучена употреба на повеќе мускулни групи истовремено, додека се зголемува целокупната јачина, јачината на раката и кардио издржливоста. Јажињата за обука на фитнесот на цврстината на цврстината доаѓаат во шест димензии со различни должини и дијаметри. Сите јажиња се изработени од трајни поли-твила со завиткани завршени краеви за издржливост. Покрај тоа, тие се црни во боја за да помогнат да се изгради нечистотијата со текот на времето. Боја : Црна големина : 2 "дијаметар/40 'Промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди