.

.

New
VXB Бренд 6 Инчен Тркало 661 фунти Фиксна Леано Железо Врвот Плоча Оптоварување Капацитет=661 фунти Монтажа Тип= Врвот Плоча Монтажа= Фиксна

VXB Бренд 6 Инчен Тркало 661 фунти Фиксна Леано Железо Врвот Плоча Оптоварување Капацитет=661 фунти Монтажа Тип=

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Дијаметар На тркалото= 6 "Инчи" инч=150мм Носивост=661 фунти. Тип На Монтирање= Горната Плоча. Монтажа= Фиксна. Гума= Леано Железо. VXB? Бренд, Име На Ставка= Vxb005150wcfheel Дијаметар= 150mm Ширина на Тркалото= 50mmwheel Дијаметар= 6" Инч = 150mm Вкупна Висина= 190mm Overall Висина Инч= 7.480"Тип На Монтажа= Големина На Горната Плоча= 115mm x 100mm x 5.5 mmhole растојание= 72mm x 85mm Wheel Јадро= Фрлија пеглање= Тип На Леано Железо= Капацитет На Носивост На Ролери= 661 lbmounting= опсег На Фиксна температура= -40 До 180 ftens од илјадници различни Видови за да изберете Од За Да Ја Лизгате Вашата канцеларија Биро/Стол Лесно Десно И Лево, Инсталирајте Го Vxb005150wcf. И тркалање на тркало што има дијаметар од 150мм/5. Дебелината на тркалото е 50мм или 1,969 инчи. Вкупната висина на тркалото е 190мм = 7. Монтиран преку Горната Плоча која има големина од 115мм х 100мм х 5,5 мм и растојанието на дупките од 72мм х 85мм. материјалот на јадрото на велл е Леано Железо и има гума Од Леано Железо со Валчест Лежиште со Ниско Триење. Секој тркалце ќе го носи товарот од 661 фунти и е фиксен тип. Температурниот опсег на тркалцето = -40 до 180 F. Купете го НАШИОТ VXB005150 WCF, посакуваме се најдобро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди