.

.

New
7 парчиња комплет за ножици за ножици за ножици за шиење од не'рѓосувачки челик, поставени антички ножици за шиење за изработка на везови за шиење игла за шиење

7 парчиња комплет за ножици за ножици за ножици за шиење од не'рѓосувачки челик, поставени антички

DEN 431.84

Тековен
Во продавницата

Убава комбинација : getе добиете 7 парчиња комплет за ножици за везови, вклучувајќи AWL, ножици, трн, шише со игла, игла за навој, мали ножици, табла за ликвидација на метал, донесувајќи многу погодност во вашиот секојдневен живот Елегантен ретро стил : Овој сет за ножици за вез за шиење усвојува европски стил, секој додаток има своја форма, резбата го прави производот да изгледа многу деликатен и убав, и ќе биде многу удобно за употреба, убавина и практичност. Издржлива за употреба : Оваа алатка за шиење од не'рѓосувачки челик е изработена од квалитетен не'рѓосувачки челик, а површината е обработена со ретро технологија, со што производот е мазен и убав, издржлив и не е лесен за 'рѓа и деформација. Широк спектар на употреба : Овие 7 производи во комплетот за ножици за вез за шиење можат да ги задоволат вашите различни потреби и замена, како што се шиење, вез, плетење, ракотворби и други дневни намени. Симпатична подарок : Комплетот за ножици за антички шиење има исклучителен изглед, практичен и корисен, може да се примени како деликатен подарок за да ги испрати членовите на вашето семејство, роднините, пријателите и многу повеќе. Убава комбинација : getе добиете 7 парчиња комплет за ножици за везови, вклучувајќи AWL, ножици, трн, шише со игла, игла за навој, мали ножици, табла за ликвидација на метал, донесувајќи многу погодност во вашиот секојдневен живот. Елегантен ретро стил : Овој сет за ножици за вез за шиење усвојува европски стил, секој додаток има своја форма, резбата го прави производот да изгледа многу деликатен и убав, и ќе биде многу удобно за употреба, убавина и практичност. Издржлива за употреба : Оваа алатка за шиење од не'рѓосувачки челик е изработена од квалитетен не'рѓосувачки челик, а површината е обработена со ретро технологија, со што производот е мазен и убав, издржлив и не е лесен за 'рѓа и деформација. Широк спектар на употреба : Овие 7 производи во комплетот за ножици за вез за шиење можат да ги задоволат вашите различни потреби и замена, како што се шиење, вез, плетење, ракотворби и други дневни намени.

Останатите карактеристики

Color:
as picture shown
Material:
stainless steel
Quantity:
7 pieces
Package include:
7 x Embroidery scissor kit :
Notes:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :
Pointed parts included, please keep away from children. :
Обновено

Слични понуди