.

.

New
2 x HDMI порта компатибилна со Xbox One X Конзола само приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за компоненти на портата за додатоци на компонентата

2 x HDMI порта компатибилна со Xbox One X Конзола само приклучок за приклучок за приклучок за приклучок за компоненти

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Замената HDMI порта за приклучок е компатибилен само со конзолата Xbox One X Совршена замена за неисправен, скршен, оштетен или истрошен приклучок за порта HDMI. Белешка : Само компатибилен со конзолата Xbox One X; Не е компатибилен со конзолите Xbox One или Xbox One S. Потребно е расклопување на конзолата и опремата за заварување за да се вклопи. Пакетот вклучува 2 пристаништа HDMI. Замената HDMI порта за приклучок е компатибилен само со конзолата Xbox One X. Совршена замена за неисправен, скршен, оштетен или истрошен приклучок за порта HDMI. Белешка : Само компатибилен со конзолата Xbox One X; Не е компатибилен со конзолите Xbox One или Xbox One S. Потребно е расклопување на конзолата и опремата за заварување за да се вклопи. Пакетот вклучува 2 пристаништа HDMI. Опис на артикалот : - Замената HDMI порта за приклучок е компатибилен само со конзолата Xbox One X. - Совршена замена за неисправен, скршен, оштетен или истрошен приклучок за порта HDMI. - Белешка : Само компатибилен со конзолата Xbox One X; Не е компатибилен со конзолите Xbox One или Xbox One S. - Потребно е расклопување на конзолата и опремата за заварување за да се вклопи. - Пакетот вклучува 2 пристаништа HDMI. Содржина на пакетот : 2 x HDMI приклучоци за порта. Спецификации на артиклите : Компатибилен со : Xbox One X. Тип на врска : HDMI. Боја : Сребрена. Материјал : Алуминиум.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди