.

.

New
Womenените лабави карирани кошули со долги ракави со копчиња со копчиња долги врвови палто плетено елек жени

Womenените лабави карирани кошули со долги ракави со копчиња со копчиња долги врвови палто плетено елек жени

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

100% полиестер Изберете ја вистинската големина според табелата со големина подолу. Одговара за секојдневно облекување, активности на отворено, клуб, забава, празник, струка, училиште, да се работи и сл. Тенок вклоп, ве прави поубави, модни и секси. Изработено е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!. Погодно за секојдневен изглед и какви било прилики, особено за канцеларија, забави, одмор, клубови и датира. Пол : Femaleенкација : Карактеристики на Casual Pattern : Color Catherthickness : Standard Package Вклучува : 1 компјутерски жени Топ Боја : Зелена големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди