.

.

New
Custom Pro Speople Spool SLP 7,5: 1 лева рака на мамка, мулти, една големина, CPB1SHL

Custom Pro Speople Spool SLP 7,5: 1 лева рака на мамка, мулти, една големина, CPB1SHL

DEN 4479.20

Тековен
Во продавницата

Прилагодено про -брзина Spool SLP 7,5 : 1 ролна на левата рака мамка Целта на LEW е да им понуди многу квалитетни производи на клиентите и да ги задоволи потребите на сите клиенти. За да се постигне ова, Лев ќе помине повеќе време за дизајнирање на производите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди