.

.

New
Плоштад Д-КОБ1501021-Прекинувач, Завртка, 1 Пол, 50А

Плоштад Д-КОБ1501021-Прекинувач, Завртка, 1 Пол, 50А

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Точка : Завртка На Прекинувачот Големина На жица : 2 AGG. Терминална Врска : Навртка. Тип На Прекинувач : Шант Патување. Засилувачи : 50. Точка : Завртка На Прекинувачот. Големина На жица : 2 AGG. Терминална Врска : Навртка. Тип На Прекинувач : Шант Патување. Засилувачи : 50. Завртка На Прекинувачот, 50 Засилувачи, Број На Столбови 1, Тип На Прекинувач Шант Патување, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напон рејтинг 120/240 VAC, DC Напон Рејтинг 48 VDC, За Употреба Со Квадратни D NQOD Панелборди, Серија QOB, Терминал Конекција Lug, Макс. ВОЗДУШЕН Рејтинг 10 ка, Големина На Рамка 100А/КО, Мин. Жица Големина 8 АГ, Макс. Големина на жица 2 AGG, Должина 3., Стандарди УЛ Наведени, АДС Сертифицирани Спецификации : Точка : Болт На Прекинувачот Макс. Големина На жица : 2 AWG Терминална Врска : Тип На Прекинувач За Навртки : Засилувачи За Патување Со Шант : 50 Dc Рејтинг На Напон : 48 VDC За Употреба Со : Квадратни D Nqod Панелборди Серија : QOB Длабочина : 2.91 " Стандарди : UL наведени, CSA сертифициран Макс. ВОЗДУШЕН Рејтинг : 10 Ка Монтажа : Завртка На НАИЗМЕНИЧЕН Напон рејтинг : 120/240ВАК Број На Столбови : 1 Ширина : 1.50 "Големина На Рамка : 100а/КО Должина : 3. Големина На жица : 8 AGG.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди