.

.

New
F1 алпски трки бел тим полова кошула 2021

F1 алпски трки бел тим полова кошула 2021

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на патент. Име на одделот : Менс. Алпин Ф1 Тим Поло кошула гордо ги носи боите на вашиот омилен тим. Елегантно и пријатно за носење. Откријте ја официјалната поло маица на тимот. Поло кошула со кратки ракави. Многу пријатно и меко за носење. Класичен / редовен пресек прилагоден на сите морфологии. Јака со затворање на патент, идеално за оптимално вклопување. Подземен џеб со цевки на градите. Прави ленти на долните ракави. Логото на Le Coq Sportif извезено на градите. Логоа за спонзори со свиленца. Материјал : 100% памук, Jerseyерси 200 g.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди