.

.

New
NFCGH Арканзас држава црвен волк платно чевли патики се лизгаат на чевли црно

NFCGH Арканзас држава црвен волк платно чевли патики се лизгаат на чевли црно

DEN 1348.80

Тековен
Во продавницата

Платно Висококвалитетно платно и ѓон на гума. Удобно носење и не лизгање и без чипка. Удобно носење и не лизгање. Секоја шема може да биде дизајнирана. Потребни се 7-14 работни дена за испорака. Висококвалитетно платно и ѓон на гума. Удобно носење и не лизгање и без чипка. Удобно носење и не лизгање. Секоја шема може да биде дизајнирана. Потребни се 7-14 работни дена за испорака. Патики за чевли со црвен волк на Арканзас Стејт Волкот се лизгаат на чевли нудат 100% задоволство на клиентите и нуди најдобар квалитет по ниска цена и самоуверено го обезбедуваат квалитетот на престижот на нашите производи. Нашата патика е подготвена за какво и да е патување што го земате, Wh.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди