.

.

New
3DROSE прилично чипка нагласена рамка со накит и градиентна позадина - украси

3DROSE прилично чипка нагласена рамка со накит и градиентна позадина - украси

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Заврши со висок сјај Целокупната големина е 3 инчи. Слика отпечатена од обете страни. Златна низа вклучена за лесно виси. Одлично зачувување за одбележување на секоја посебна пригода. Заврши со висок сјај. Целокупната големина е 3 инчи. Слика отпечатена од обете страни. Златна низа вклучена за лесно виси. Одлично зачувување за одбележување на секоја посебна пригода. Рамка со акцент на убава чипка со накит и градиентен украс на градиент е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецот. Овој сјаен порцелан украс е одличен подарок за семејството и пријателите, во знак на одбележување на секој празник или посебна пригода. Слика отпечатена од обете страни; Мерки 3 инчи. Ниво од златна нишка го олеснува прикажувањето на овој фантастичен чувар.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди