.

.

New
RC шрафцивер постави клешти клучеви RC шрафцигер организатор RC алатки стојат за модели на RC автомобили Quadcopter хеликоптер

RC шрафцивер постави клешти клучеви RC шрафцигер организатор RC алатки стојат за модели на RC автомобили Quadcopter хеликоптер

DEN 166.40

Тековен
Во продавницата

Содржина на пакетот : 3x хексадецимален шрафцигер (1,5мм 2,0мм 2,5мм), 2x кутии за кутии (4,0мм 5,5мм), возач од 1х Филипс (0#+), возач на слот 1x (1#-), 3x клешти (игла-нос / Пленови на дијагонална/топка за врски), 1x 4-насочен клуч на клуч Шестоаголник (4мм/5мм/5,5мм/7мм), клуч за тркала од тркала 1х 17мм, штанд за складирање на алатки од 1х RC (непрестајно) RC RC Tool Tagn компатибилна со Traxxas, Arrma, Redcat Racing, Axial, Tamiya и други брендови RC Drone FPV Racing, Hobby Car Quadcopter Airplane Helicopter Boat модели, итн. Оваа решетка за складирање на алатки изработен од алуминиум, отпорен на одземање на кршење, без 'рѓа и издржлив, идеален за ентузијасти на РЦ. СТАНД за складирање на шрафцигер : 193 x 90mm / 7,6 x 3,5инч; Внатрешна висина : 102мм-50мм / 4-1,97 инчи. 100% нови, оригинални производи на Allin RC, Исклучителна изработка Внатрешна висина : 102мм-50мм / 4-1,97. 100% нови, оригинални производи на Allin RC, исклучителна изработка и издржлива, купете со доверба, пријателска услуга за клиенти. Квалитетни производи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди