.

.

New
Женски Божиќ пулвер џемпер во боја на елката Дедо Мраз Дедо Мраз печати блуза со долги ракави, блуза

Женски Божиќ пулвер џемпер во боја на елката Дедо Мраз Дедо Мраз печати блуза со долги ракави, блуза

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

◕‿◕ работи мало Ве молиме нарачајте 1-2 големина нагоре. ? Материјал : полиестер. Со удобна, пријатна и топла ткаенина, оваа дуксерија за бојадисување ќе ви донесе совршено искуство со носење во студени студени денови. ? Дизајни : Симпатичните дуксери се многу симпатични и пријатни во животот. Тој е мек, удобен и вилен квалитет, неговиот стил е долг ракав, дуксери, џемпери за џемпери, кошули со копче со џеб и влечење. И пулвер со долги ракави е случајно, ќе ги спари сите дното. ? Повод : Погоден за секојдневно, секојдневно, излегување, одмор, забава, клуб, работа со работа во кое било место. Тоа е многу мода. ? Сите натпревари : женските долги ракави врвови се совршени да се спарат со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа, итн. Тоа е суштински дуксери во вашата гардероба. пулвер џемпери жени четвртина поштенски пуловер женски џемпери дуксери пулвер 1/4 поштенски пуловер мажи половина поштенски пулвер жени четвртина палтовер џука дуксери дуксери плетени пулвер врвови на врвови на крст на женски руно качулки пуловер. 【T-Shirt Feature】 : new year shirts for women new years shirts for women Christmas shirts for women plus size Christmas sweatshirt valentines day sweatshirt valentines day sweatshirts happy new year long sleeve shirt heart shirts for women new years shirts long sleeve new years sweatshirt for Womenените Нова Година маици за жени плус големина Божиќни кошули за жени плус големина кошула за ден на вineубените Божиќни џемпери на в Valentубените на в Valentубените за жени, плус големина, жолта цветна кошула облека. Должина на ракавот : без ракав / краток ракав / половина ракав / 3/4 ракав / долг ракав ❤ Тип на ткаенина : ✔ Полиестер / памук / постелнина ❤ Сезона : Лето / есен / пролет / зима ❤ деколте : вратот на бродот / кукавицата / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот / екипажот О-врат / u-врат / тркалезен врат / очен / заптивка / Хенли / висок врат / качулка / исмејувачки врат / едниот рамо / тркач на задниот дел / вратот / лажичката / цевката / тешката / v-вратот ❤ Тип на фустан : Обичен / Клуб / Клуб & Ноќ надвор / коктел / формална / работа / дневно ❤ Боја : Црнци / сиви / белци / кафеави / беж / црвени / песни / портокали / жолти / слонова коска / зеленчук / тиркизна / блуз / пурпули / злато / силверки / разнобојни / чисти / чисти / чисти / Бургундија / морнарица / каки / цветни / шарени ★ ЗАБЕЛЕШКА : ♥ Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да купите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди