.

.

New
Mgwye 10 парчиња четки за шминка за шминка постави козметички прав за очи за очи за очи за руменило за руменило за мешање на убавина четка за четка

Mgwye 10 парчиња четки за шминка за шминка постави козметички прав за очи за очи за очи за руменило за руменило

DEN 8118.08

Тековен
Во продавницата

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Како мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, прикривач и многу повеќе. Чистете со млака вода, а по сушењето можете лесно да имате сосема нов сет. Спецификација : Материјал за четка : Синтетички материјал за коса : Метална пакет, вклучително : 10* четка за шминка, имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рамките на 24 часа и ви даваат задоволителен одговор. Користена за шминка на веѓи, трепки, очи и образи.

Останатите карактеристики

Brush Material:
Synthetic Hair
Handle Material:
Metal
Package Including:
10* makeup brush:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Used for makeup on eyebrows, eyelashes, eyes and cheeks. :
Обновено

Слични понуди