.

.

New
Замена на чашата за кондензација на кондензацијата Picowe 2pack за инстант тенџере 5 6 8 кварта, дуо, дуо плус, ултра, луксуз

Замена на чашата за кондензација на кондензацијата Picowe 2pack за инстант тенџере 5 6 8 кварта, дуо, дуо плус, ултра,

DEN 111.84

Тековен
Во продавницата

Колекционер за кондензација на замена за инстант тенџере 5 QT 6 QT 8 QT, Дуо, Дуо Плус, Ултра, Лукс Големина 2,95 x 2,44inch, pls. Проверете ја табелата со големина на страницата на производот внимателно пред купувањето, не е соодветно 3 QT Instant Pot. Се користи за да се соберат вода и течност ослободена од тенџерето за време на готвењето. За доброто на здраво готвење, препорачуваме да ја замените чашата за собирање вода на секои 6 месеци. Направено од пластика од одделение за храна. Колекционер за кондензација на замена за инстант тенџере 5 QT 6 QT 8 QT, Дуо, Дуо Плус, Ултра, Лукс. Големина 2,95 x 2,44inch, pls. Проверете ја табелата со големина на страницата на производот внимателно пред купувањето, не е соодветно 3 QT Instant Pot. Се користи за да се соберат вода и течност ослободена од тенџерето за време на готвењето. За доброто на здраво готвење, препорачуваме да ја замените чашата за собирање вода на секои 6 месеци. Направено од пластика од одделение за храна. ❤ Добредојдовте во продавницата Picowe ❤ Спецификација : Главен материјал : Страна за храна Големина на пластика : 2,95 ”x 2,44” Функција : Замена на колекционерот за кондензација Погоден за : Инстант тенџере 5 6 8 кварта, дуо, дуо плус, ултра, список за пакување на луксуз : 2 x Picowe Connensation Collector Cup Зошто ви треба? ♥ Препорачуваме да ја заменувате чашата за собирање вода на секои 6 месеци топло совети за вас ♥ pls. Проверете ја табелата со големина на страницата на производот внимателно пред купувањето, не е соодветно 3 QT Instant Pot.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди