.

.

New
Мала лесна црна гума монитор се справува со прилагодлива лента за вратот на неопренови

Мала лесна црна гума монитор се справува со прилагодлива лента за вратот на неопренови

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Лесна црна гума рачки со анти-спин врска Прилагодлива лента за вратот на неопренови. Компатибилен со Smart 7 серии и кој било монитор на Small HD со локација за монтирање 1/4 20 од двете страни. Компатибилен со Ultrabright Monitors само кога користите ултрарајт кафез за монтирање (ACC-503 U-CAGE/ACC-703 U-CAGE). Лесна црна гума рачки со анти-спин врска. Прилагодлива лента за вратот на неопренови. Компатибилен со Smart 7 серии и кој било монитор на Small HD со локација за монтирање 1/4 20 од двете страни. Компатибилен со Ultrabright Monitors само кога користите ултрарајт кафез за монтирање (ACC-503 U-CAGE/ACC-703 U-CAGE). Комплет за додатоци, вклучувајќи рачки за монитор и каиш за вратот компатибилен со повеќето монитори на Small HD.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди