.

.

New
Кондорот секира заживување мал m чист

Кондорот секира заживување мал m чист

DEN 397.28

Тековен
Во продавницата

Облик на летот : Мала Големина на вратилото : M. Направено во Јапонија. 0,02 инчи (0,4 мм) ултра тенки крилја. Интегриран лет - Кондор Нов избор Тешкиот лет на Кондор направен од специјална смола за која се вели дека е нов материјал за 21 век. Може да се пофали со висока еластичност и исклучителна издржливост. ■ Карактеристики на нов материјал за 21 век изработен од специјална смола од висок степен. Невидена еластичност и издржливост на еластична сила слична на пролетта, ултра-тенки крилја од 0,02 инчи (0,4 мм), ќе се опорави кога ќе се смачка со прстите и ќе ја задржи совршено 90 степени. Потежок од традиционалниот кондор. Пријатен звук што го прави летот што ја погоди вратилото е вкочанет за да можете да го насочите поинаку од традиционалниот кондор. „Јасна“ со невидена транспарентност оваа постава има голема транспарентност, така што не треба да се грижите за првите и вторите пикадо. СОДРИНА СОДРИНА : 3 парчиња (1 сет).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди