.

.

New
Zhyh керамичка маса за ламба за дневна соба цвет и рачно насликана маса за маса, спална соба за кревети за кревети, декоративни ламби за декоративни ламби

Zhyh керамичка маса за ламба за дневна соба цвет и рачно насликана маса за маса, спална соба за кревети

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Топлината на лесен и етеричен дух на сенките почнува да скока во самракот, изнесувајќи малку емоции и малку топлина Исклучителната абажур е прекрасна, елегантна и достоинствена. Кристално чиста, со добри ефекти на пренос на светлина и рефракција. Не само биро ламба, туку повеќе како уметничко дело. Места : Лоби, изложбена сала, трпезарија, дневна соба, спална соба, патека, скалила, итн. Функција : Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, донесувајќи малку емоции и малку од warmth.The exquisite lampshade is magnificent, elegant and dignified.Crystal clear, with good light transmission and refraction effects.Not just a desk lamp, but more like a work of art Places : lobby, exhibition hall, dining room, living room, bedroom, патека, скалила, итн. Големина : 45x74cmcolor : Amatery : Ceramic Package Вклучува (пакет) : 1 x Табела LAMBHINT : 1. Поради различни монитори и услови за употреба, може да има некои разлики помеѓу вистинскиот производ и сликата. Поради рачно мерење, оставете грешка од 1-3см. Домашна канцеларија спална соба читање работа за читање ламба ламба флуоресцентна ламба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди