.

.

New
Надвор Од Теренот Мечување 150 ' Ролна

Надвор Од Теренот Мечување 150 ' Ролна

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

6" резултат цифри5 " Период / Игри цифра до 5. Резултати игра до 99 за секоја страна. Не е потребно собрание. Лежи рамно за складирање.Големина : 11"H x 23" L. 6 " резултат цифри.5 " Период / Игри цифра до 5. Резултати игра до 99 за секоја страна. Не е потребно собрание. Лежи рамно за складирање.Големина : 11"Х х 23" Л. Составен од издржлив полиетиленски квадратен мрежен материјал. Ова е идеален материјал за употреба како самостојна надворешна ограда кога се комбинира со Системот За вложување На Паметни Столбови. Завршените ролни се 48 "h x 150' L. Чувајте точни резултати на теренот или во гимназијата со Преносливиот Прирачник BSN Scorekeeper.No електрична енергија, нема проблем. Со 6 инчен лесен за превртување, задебелени букви, пластични броеви, секој од играчите, тренерите и навивачите лесно може да го види резултатот без разлика дали сте во затворени простории или на отворено. Двете страни се јасно означени "дома" и "гостин" со капацитет за постигнување до " 99 " за секој тим. Овој Пренослив Рачен Чувар на Резултати, исто така, вклучува централен дел од броеви од 2 и пол инчи за да го означи конкретниот период или четвртина со броеви од 1 до 5. Целата опрема е долга 11 инчи во висина за 23 инчи. Преносливиот Рачен Стрелец НА БСН е доволно голем за да види, но сепак доволно мал за да остане надвор од патот на тренерите и службениците за да не се меша во играта. Цена право и тежи само 4 килограми, тоа нема да го скрши вашиот буџет или вашиот грб! Тој е цврст и лесно седи на земја, под или маса и нема да се превртува без многу сила.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди