.

.

New
Nokmopo долг ракав мини фустан есен и зимска цврста боја крпеница на влечење на задниот дел на вратот со долг ракав

Nokmopo долг ракав мини фустан есен и зимска цврста боја крпеница на влечење на задниот дел на вратот со долг

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и истегнат. Водич за миење : рачно/машина миење ладно, суво на воздухот. , Големи/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 20-22, 3 X-LARGE/US 24. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа за желби за Лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите. Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија. Ви благодарам за вашето разбирање. макси фустани за жени 2023 фустани со топки за жени плус фустани со големина за жени в Valentубени облеки за жени, облечени фустани, миди, плетена долга ракав фустан, памук макси фустан, фустан, црна макси фустан за жени топла облека за жени бел руфлен фустан женски џан фустан жолт фустан, облечен фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, лежал, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, лежал, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, лежал, фустан, фустан, фустан, фустан, фустан, лежал фустан. Сина фустан Коктел Копче за фустан фустан макси фустан со ракави флапери фустани за жени против венчаници за фустан од вратот за жени 2023 година без бек макси фустан мини фустан со ракави. Коктел фустани за жени свадба гости џемпер фустан долги западни фустани жени забави фустан фустан жени со високи половини фустани за жени фенси фустани долги фустани портокалови џемпер фустан фустан, пролетен венчален фустан, светло сина фустан плетена џемпер фустан, свилен фустан, долги ракави корсет, црвен црно потсмев Облека за облекување на вратот плус големина црн фустан за жени со џемпер со џемпер фустан фустани портокалови деверуша фустани за жени жени обвиткани фустани плус големина. жени венчавки гостински фустани црковни фустани за жени 2023 година бел шарен фустан цветни фустани за жени 2023 година од рамо џемпер фустан црн фустан со долг ракав, плетен фустан сив фустан за жени долги формални фустани за жени црна венчаница за жени карирани фустани за жени венчаници за жени за жени празнични фустани за жени женски официјални фустани фустани за жени венчаници фустани жени секси фустан плус големина златен долг ракав фустан пролетни фустани жени црни врати за враќање дома. long maxi dress yellow maxi dress formal dresses long sleeve blue dress for women wedding guest long formal dresses for women red dresses for women plus size elegant wedding dress womens long sleeve dress plus size holiday dresses for women floor length dress plus size formal dresses for women spring фустан со долг ракав со долг ракав, проточен фустан, црна фустан фустан фустан, палто за жени розов фустан за жени секси долги фустани за жени плус големина кафеав фустан за жени. вечерни фустани за жени 2023 сатен фустан официјална свадба гостинска фустан женски формални фустани деверуша фустан за жени црн макси фустан плус големина сив долг ракав фустан женски случај обичен долги ракави фустан со висока половината фустан женски 3/4 ракав фустан симпатични фустани за жени секси сини деверуша фустани мали фустани мали фустани мали фустани мали фустани мали фустани мали фустани мали фустани за невести Црн фустан за жени жени 3/4 ракав, тркалезен врат, фустан, плус големина црн мини фустан кафеав фустан со долги ракави фустани за жени 2023 година. Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина што е пријателска со кожата. Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и истегнат. Водич за миење : рачно/машина миење ладно, суво на воздухот. , Големи/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 20-22, 3 X-LARGE/US 24. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа за желби за Лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди