.

.

New
12 лист симпатични налепници за животинско корејски деко, DIY шарени сјајни налепници за лепило со стил на лента, налепници на корејски налепници KPOP, симпатични налеп

12 лист симпатични налепници за животинско корејски деко, DIY шарени сјајни налепници за лепило со стил на

DEN 139.04

Тековен
Во продавницата

Име : Сиблимона „Goo Goo картичка“ налепница за пенливи секвенци Големина : 6*15cm/2. Материјал : обложена хартија. Спецификации : 6 стилови * 2 парчиња (вкупно 12 парчиња). Пакување : ОПП самолеплива торба. Занает : Занаетчиски занаети. Стил : Dreamtime/Storrysky. 【Богати обрасци】 —— Getе добиете 12 парчиња сјајни налепници за секој сет, кои се дизајнирани со срца, панделки, меурчиња, зајаци, грицки и други убави обрасци. Само залепете ги на вашите предмети за да ги направите персонализирани и исклучителни. Секојдневно е шарено ако ги користите за да го разубавите аголот на вашиот живот. 【Различни апликации】 —— 12 парчиња Корејски налепници на Корејски деко се идеални украси за многу артикли, а исто така се добри материјали за правење разгледници, белешки, дневници, албуми за фотографии, дневници, планери, картички, коверти, ознаки за подароци, кутии за подароци, итн. Исто така погоден за мазна и чиста површина, како што е тој украс на лаптопи, компјутер, телефонски куќиште, шише итн. 【Налепници со висок квалитет】 —— Малите налепници на лентата за срце имагинација и занаетчиство. Секоја налепница се печати јасно. Оваа фенси налепница ќе ве направи среќни и ќе ги направи занаетите пооддалечени. 【Лесен за употреба】 —— Корејските слатки декоративни налепници имаат само-лепен дизајн, можете лесно и брзо да се раскинете, заштедувајќи го вашето време и енергија. Оваа налепница за самолеплива е погодна за мазни, чисти површини. 【Запознајте ја дневната побарувачка】 —— —е добиете 12 парчиња налепници на блескави во различни бои и стилови. Стилите се разновидни и количината е доволна за да се исполни секојдневниот живот. Исто така погоден за споделување со вашите пријатели и семејство. 【Богати обрасци】 —— Getе добиете 12 парчиња сјајни налепници за секој сет, кои се дизајнирани со срца, панделки, меурчиња, зајаци, грицки и други убави обрасци. Само залепете ги на вашите предмети за да ги направите персонализирани и исклучителни. Секојдневно е шарено ако ги користите за да го разубавите аголот на вашиот живот. 【Различни апликации】 —— 12 парчиња Корејски налепници на Корејски деко се идеални украси за многу артикли, а исто така се добри материјали за правење разгледници, белешки, дневници, албуми за фотографии, дневници, планери, картички, коверти, ознаки за подароци, кутии за подароци, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди