.

.

New
Пловечки полици на Yierya, цврсто дрво wallидно полица од 2, висечка полица со невидливи загради 24in, широки дрвени wallидни полици за декор за дневна соба, спална соба, кујн?

Пловечки полици на Yierya, цврсто дрво wallидно полица од 2, висечка полица со невидливи загради 24in, широки дрвени

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Материјал со висок квалитет - овие полици со цврсто дрво, изработени од чист природен 100% бор, високо квалитетен материјал направен од мулти -канален рачен процес, традиционален процес за создавање совршен изглед Лесна инсталација - Сет од 2 лебдечки полици доаѓаат со галванизирани скриени загради од не'рѓосувачки челик, завртки за вклучување за сув ид и едноставен прирачник за инструкции. Со помош на упатството за упатства, можете да добиете совршени дрвени wallидни полици за само неколку минути. Совршена големина - полиците што лебдат од дрво од дрво може да се надградат на три различни големини, 15in, 24in и 36in. Рустична полица може да се користи за складирање на уметност, украси или книги на различни простори, кои можат да се соберат и да се совпаѓаат по волја. Неверојатно складирање и декор - Полиците што висат со невидливи загради се восочени во сите правци со посебен процес и се сушат воздух брзо под високо -технолошки третман. Цврстото дрво дел од wallидните полици обезбедува целокупна водоотпорна заштита, дури и во околината на бањата, нема потреба да се грижите за влажноста. Услуга за реагирање на доживотно време - Yierya -US ќе обезбеди услуга за реагирање на живот на нашите клиенти, секогаш кога има проблем, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од еден работен ден.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди