.

.

New
Внатрешен капацитет за внатрешно држење на 177 lb, вертикално монтирање, пневматска моќност за прицврстување на менувачот

Внатрешен капацитет за внатрешно држење на 177 lb, вертикално монтирање, пневматска моќност за прицврстување

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Техничка спецификација Тип 81 L12 Холдинг капацитет 177 lb Техничка спецификација Тип 81 L12 Холдинг капацитет 177 lb. Техничка спецификација Тип 81 L12 Холдинг капацитет 177 lb. Теменски материјал Алуминиум Макс. Влезен притисок на воздухот 120 psi должина на раката 40мм материјал од челик за замав агол 90 степени ставка занишана/метеж за влечење максимум. Оперативна температура 195 степени f мин. Оперативна температура -14 степени f целосна ширина 28мм големина на портата M4 Оваа листа е за секоја. Материјал : Алуминиум, челична рака ставка : Темпување за вртење/метеж за прицврстување. : -14 до +195 f Макс. Вртежен момент (во.) : 177 капацитет на држење (lb.) : 177 Карактеристики : - Тип : 81 L12 Max. Влезен притисок на воздухот (PSI) : 120 рака : 90 степени центри за монтирање на основата (внатре) : 15 x 9mm Материјал за рака : Челична порта Големина : М4 мин. Оперативна температура : -14 степени F Агол на замав : 90 степени Холдинг Капацитет : 177 lb Материјал на телото : Алуминиум Макс. Влезен притисок на воздухот : 120 psi целосна ширина : 28,00мм максимум. Оперативна температура : 195 степени F Должина на раката : 40,00мм земја на потекло (предмет на промена) : Германија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди