.

.

New
Направете го секој момент да брои тодлер пулвер худи - печати сунѓер руно худи - уникатна худи за деца

Направете го секој момент да брои тодлер пулвер худи - печати сунѓер руно худи - уникатна худи за деца

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

52/48 Авиокомпанија Комбинирана и прстен памук/полиестерско руно Направено во САД. Повлечете го затворањето. Со супер мека мешавина, мали деца ќе го сакаат овој пуловер за време на игра и секоја авантура. Направете го секој момент да брои тодлер пуловер худи е прикажан џебови од кенгур, манжетни со ребрести и без влечење. Оваа врвен памук мешавина од качулка остава луксузна мекост. Тој е истегнат, лесен и супер удобен за носење. Уникатната худи за деца има густина со висок бод, така што трае подолго, без пилинг. Обична кошула со качулка со лабаво фитинг рамо, давајќи повеќе простор за движење за вежбање. Печатено сунѓерско руно худи за мали деца е одлично да се совпадне со мета во внатрешноста и обичните панталони, џогери и фармерки за различни намени. Вистинската боја на производот може да варира од прикажаните слики. Секој монитор или мобилен дисплеј има различна можност за прикажување на бои, и секоја личност може да ги види овие бои поинаку. Покрај тоа, условите за осветлување во моментот кога е направена фотографијата може да влијаат и на бојата на сликата. Дизајнирано и печатено во Калифорнија. Ве молиме, вашето дете со трендовски и во исто време удобно качулка за пулвер. Направете го секој момент да брои тодлер пуловер худи е погоден за буквално секој настан, а вашето дете исто така може да го носи само дома. Ние ви гарантираме висок квалитет и долг животен век. Не ја пропуштајте можноста сега да купите печатено сунѓерско руно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди