.

.

New
За еднократна употреба пластични чевли што не се лизгаат капаци за чистење теписи за чистење за градежништво за заштита

За еднократна употреба пластични чевли што не се лизгаат капаци за чистење теписи за чистење за градежништво

DEN 151.20

Тековен
Во продавницата

Материјал : пластика 100 точки, 50-пара сини капаци на чевли. Еластичен врв за безбедно вклопување, една големина се вклопува за различни видови чевли. Оваа ставка е многу корисна, луѓето можат да избегнат да соблекуваат чевли и може да се користи во дома, хотел, канцеларија. Содржина на пакетот : 100 парчиња/50pair за покривање на чевли за еднократна употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди