.

.

New
Livome Heigh Weist Corset Healgings за жени тренер за половината Контрола на јога панталони со прилагодлив појас на половината

Livome Heigh Weist Corset Healgings за жени тренер за половината Контрола на јога панталони со прилагодлив

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% Chinlon/5% спандекс. Затворање на затворање на кука и очи. Само миење на рацете. Меки и удобен материјал : Нашите лесни панталони за јога се направени од високо квалитетни материјали со 95% најлон 5% спандекс кои не се гледаат низ и 4-насочна истегната ткаенина. Ткаенината е дише, без гледање и ултра-мека, исто како и втор слој на кожата што ви овозможува максимално истегнување, удобност, поддршка и покриеност. Прилагодлив опсег со висока половината : Нашите корсет хеланки дизајнирани со висока лента за половината за контрола на ток тенок и секси. Погодно за секоја пригода : Овие панталони за вежбање жени се комбинација на мода, функција и перформанси заедно. Совршен за јога, трчање, возење велосипед и многу други видови на вежбање. Може да се користи и за секојдневно носење. Контрола на висока половината и стомакот : Овие високи контролни хеланки на стомакот се дизајнирани со широк лента за половината за да ја обликуваат вашата крива. Тоа нуди неверојатна поддршка и нежна компресија, таа контура совршено на вашето тело, што резултира во тон и трим изглед. Одлична услуга за постројки : Нашите тренинзи за тренингот за жени се со врвен квалитет. Ние нудиме 30-дневна безусловна наплата. Ако не сте задоволни со чевлите или големината, доколку има проблем, контактирајте не, ве молиме, замената и поврат е поддржана. 95% Chinlon/5% спандекс. Затворање на затворање на кука и очи. Само миење на рацете. Меки и удобен материјал : Нашите лесни панталони за јога се направени од високо квалитетни материјали со 95% најлон 5% спандекс кои не се гледаат низ и 4-насочна истегната ткаенина. Ткаенината е дише, без гледање и ултра-мека, исто како и втор слој на кожата што ви овозможува максимално истегнување, удобност, поддршка и покриеност. Прилагодлив опсег со висока половината : Нашите корсет хеланки дизајнирани со висока лента за половината за контрола на ток тенок и секси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди