.

.

New
WMX Gym памук поддржувач назад покриен со чаша џеб атлетски вклопувачки кратки мулти спортски долна облека пакет 2

WMX Gym памук поддржувач назад покриен со чаша џеб атлетски вклопувачки кратки мулти спортски долна

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

100% памук Само миење на рацете. 【Водич за големина】 Целокупната големина е големина на Азија, така што за нас големината оди 1 големина на нас x-small = Азија мал, нас мал = азиски медиум, нас медиум = азија голема, голема американска боја = азија x-large, нас x-large = Азија 2 x-large, US 2x-large = Азија 3 x-large. 【Природен органски памук】 Направено од 100% чист памук, чиста оригинална еластична, еден од единствените брендирани поддржувачи препорачани и одобрени за операции по вазектомија со целосна поддршка за време на рехабилитација и закрепнување од хернија и други повреди. 【Работи за сите】 идеални за сите фитнес активности, дизајн на супериорен квалитет за максимална издржливост. Користете го тоа беше вашето секојдневно внатрешно носење со тоа што не се менува во удобноста и бидете подготвени за активност цело време. 【Стара Destgin Нова технологија】 Поддржувачите на теретани на Willmax Gly се направени од истиот производител како што е опфатено Ezee Back и обезбедуваат алтернатива на класичниот американски спортски грб. И KD Willmax и Ezee Strech се феноменални и станаа некои од нашите најпродавани назад покриени досега. Многу момци се преселиле од класичните спортски џокери, едноставно затоа што ја претпочитаат мазната памучна торбичка и неверојатна поддршка обезбедена од цврстите ленти за половината и лентите за нозе на двете. 【Квалитет за изградба на последен пат】 Супериорниот дизајн и квалитетот на поддржувачот го прават ова еден од најтрајните, но удобни спортски шеги таму. Од претежно памучна торбичка со навестување на ликра (за подобрено вклопување) плус целосна 2+ инчи цврста еластична лента на половината надолу до еластичните ленти за нозе од 1 инчи, КД го однесе спортот назад покриен на едно ново ново ниво на удобност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди