.

.

New
Воланот на алпина Момо 4 портпароли црна кожа 380мм w/автомобил специфичен центар за центри

Воланот на алпина Момо 4 портпароли црна кожа 380мм w/автомобил специфичен центар за центри

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

Направено во Италија од Момо Сосема нов, автентичен алпина производ. Дијаметар : 380мм. Зафатен материјал : кожа. Направено во Италија од Момо. Сосема нов, автентичен алпина производ. Дијаметар : 380мм. Зафатен материјал : кожа. Воланот на Алпина од страна на Момо, новиот нов, кој не е обновен, не го пробал или тестирал. Ова е оригинален производ од Алпина, а не реплика. НБ! Ве молиме, наведете ги вашите BMW година и модел. BMW 2500 - 2800 - 3000 - 3300 BMW 3 до 1982 BMW 3 E30 од 1983 до 1990 година BMW 3 E30 од 1991 година до 1993 година BMW 3 E36 BMW 5 E12 до 1981 BMW 5 E28 од 1982 до 1982 до 1985 до 1985 година BMW 5 E34 од 1986 до 1993 година BMW 6 E24 до 1983 година BMW 6 E24 од 1983 до 1986 година BMW 6 E24 од 1987 до 1991 година до 1991 година BMW 7 до 1986 година BMW 7 E32 од 1987 до 1993 година до 1993 година BMW 8 E31 од 1990 до 1990 година до 1993 година.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди