.

.

New
Хомојој јапонски чадор корпа кафе дрвена чадор корпа пластика

Хомојој јапонски чадор корпа кафе дрвена чадор корпа пластика

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Држач за стапчиња за одење- се одликува со убава изработка, совршена форма и едноставна атмосфера и цврсто заварување Стенд на чадорот- нашиот држач за штанд на чадорите е мултифункционален. Можете да го користите според вашите барања. Rack Rake Rack Rack- Доволно практично и погодно за да бидете влез во вашиот дом, ходник или надвор од вашиот стан. Држач на чадор-☔ ☔? Корти за чадори, овој држач за затворен простор може да се стави на влезот во кој било дом, стан или канцеларија. Држач на чадор за заштеда на простор-Просторот за складирање е голем, може да држи многу чадори и може ефикасно да собере капки вода на шасијата, спречувајќи вода да тече кон земјата. Држач за стапчиња за одење- се одликува со убава изработка, совршена форма и едноставна атмосфера и цврсто заварување. Стенд на чадорот- нашиот држач за штанд на чадорите е мултифункционален. Можете да го користите според вашите барања. Rack Rake Rack Rack- Доволно практично и погодно за да бидете влез во вашиот дом, ходник или надвор од вашиот стан. Држач на чадор-☔ ☔? Корти за чадори, овој држач за затворен простор може да се стави на влезот во кој било дом, стан или канцеларија. Држач на чадор за заштеда на простор-Просторот за складирање е голем, може да држи многу чадори и може ефикасно да собере капки вода на шасијата, спречувајќи вода да тече кон земјата. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на корпи за чадори -боја : држач за траен чадор за кафе - изработено од издржлив материјал и извонредна изработка што ви нуди подобро искуство за употреба за складирање и сушење на вашиот чадор за чадор. -Материјал : Полицата за чадори од дрво, пластична сала - корпата е дизајнирана за одржување на вашите чадори бесплатни и отворени за побрз и поефикасен организатор на чадори за сушење.29x6 држач за држачи за чадор. - Овој практичен организатор за складирање на чадори може да биде и како контејнер за складирање за други предмети, како што се весници и решетки за складирање на чадор за пешачење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди