.

.

New
Автентично наследство на Јужен Марш - Оклахома

Автентично наследство на Јужен Марш - Оклахома

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

100% памук Повлечете го затворањето. 100% лесен памук. Ултра мека ткаенина. Нашата најпопуларна кошула во која се наоѓа логото на јужната мочулка Малард Силуета на задниот дел и нашето автентично лого на предниот џеб. Со нашето ново издание на линијата за наследство, ги комбиниравме елементите на идентитетот на државата користејќи антички мапи и знамиња за да му дадеме нов спин на класичен дизајн. Автентичното наследство го прави одличен додаток на вашата гардероба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди