.

.

New
GSBSCSM Персонализирано име мачка за завиткување со прстени со уши миленичиња прстен Стерлинг сребро 925 мачки миленичиња lубители на миленичиња Подароци за жени

GSBSCSM Персонализирано име мачка за завиткување со прстени со уши миленичиња прстен Стерлинг сребро 925 мачки миленичиња

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Уникатен дизајн : Ниту еден loversубител на мачки не може да каже не на овој симпатичен прстен за мачки! Полиран на светла сјај, нежните детали и значајната персонализација го прават прстенот одличен подарок за секоја модна девојка Прстенот за мачки со дизајнот на обвивката е навистина посебен и уникатен, а сите ќе бидат привлечени од прекрасните уши за мачки и шепа на рингот. Прилагодете го името на вашата мачка или кое било значајно име, чувајте го вашиот најдобар пријател близу до вас каде и да сте. Прилагодете ги чекорите : Кликнете на копчето "Прилагодете го сега" за да го напишете вашиот Text Text и изберете ја соодветната големина на прстенот. 925 Стерлинг Сребрена : Овој персонализиран прстен направен од врвен квалитет злато платина обложен еколошки материјал 100% 925 Стерлинг сребро, нема да се деформира лесно. 100% безбедна до чувствителна кожа, без олово и без ник, поминал швајцарски стандард за инспекција на SGS, не штетен за вашето здравје. Совршени уникатни подароци : Овој ангажман прстен е совршен подарок за секој во вашиот живот. Можете да му го дадете директно на вашиот lубовник, мама, сопруга, девојка, баба, ќерка, внука, внука, братучеди, тетка, мама, сестра, најдобра пријателка, тинејџери, нана, правна мајка, мајка да биде, маќеа како мајка мајка Подароци за дневни подароци, подароци за Божиќ, подароци за ден на вineубените, подароци за роденден, подароци за годишнина!. Загарантирано од 100% задоволство : GSBSCSM обезбеди 99 дневно враќање и размена на услуги со внимателна услуга на клиентите, ние имаме за цел да им дадеме целосно задоволство на сите наши клиенти. За нас : GSBSCSM е производител на накит кој нуди модерен и прекрасен персонализиран накит. Добиваме професионален тим на дизајнери да ги претворат имињата и иницијалите во прекрасни парчиња накит. Широките категории како што се ѓердани со име, ѓердани од монограм и приврзоци за семејни приврзоци доаѓаат со квалитетни и конкурентни цени преку употреба на најновата технологија за правење накит.

Останатите карактеристики

Style:
Pet Ring
Thickness of Ring:
1.2MM(0.048INCH)
Measurements:
Ring Height
Material:
Sterling Silver 925
Обновено

Слични понуди