.

.

New
Smeyta Car стакло чистач бришач, алатка за чистење на шофершајбната за автомобили, чистач на прозорецот за микрофибер со рачка, комплет за бришачи за автоматско стакло

Smeyta Car стакло чистач бришач, алатка за чистење на шофершајбната за автомобили, чистач на прозорецот за

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Направено од микрофибер материјал може да отстрани повеќе прашина и нечистотија, лесен за чистење, миење и еднократно Чистачот на шофершајбната со долгата рачка за проширување и главата за вртење лесно достигнува во аголот на возачот и патничкиот страничен и други агли. Нашите опремени хауби за микрофибер се машини што можат да се перат и повторно се користат. Оваа алатка за бришење ви овозможува лесно и удобно чистење тешко за да стигнете до стакло. Лесно е да се исчисти целиот шофершајбна на вашиот автомобил. Лесно е да се исчисти валканата и прашината на шофершајбната на автомобилот. Лесно е да се исчисти маглата и влагата на шофершајбната на автомобилот.Ие лесно е да се исчистат отпечатоците од прстите на стаклото за прозорецот на автомобилот. ? 【Висок квалитет на материјал】 Алатката за чистење на шофершајбната на автомобилот е изработена од квалитетна пластика ABS и цевка од алуминиумска легура која е цврста лесна и нема да 'рѓа. И влошките за миење на автомобили и крпи се изработени од микрофибер со убава апсорпција на вода, без да остават зад себе, лента или остаток!. ? 【Универзално вклопување】 Должината е 27 см/10.6inch, а издолжувањето е 45 см/17,7inch. Повлечена алуминиумска шипка со широко чистење за лесно чистење на покривот. ? Помага да се отстранат нечистотијата, прашината и отпечатоците од стакло за лесно чистење. Површината на ткаенината е ситно третирана за добра апсорпција, печење и еднократно, оставајќи никакви ленти или ленти по чистењето. Кажете му збогум на постојаната неволја за отстранување на прашина, варовник или тврдоглави дамки. ? Целосен контакт со стаклото, совршено вклопување на шофершајбната, лесно да се исчисти тешко за да се достигнат области на дното на прозорецот. Од внатре до надвор, лесен за употреба и без напор. Ви овозможува лесно да ја исчистите секоја стаклена површина во тесни простори за автомобили. ? Повеќе не му штети на грбот. Со дополнителната долга рачка за проширување и главата за вртење на оние што се наоѓаат до оние што се дополнети со бази на прозорецот за автомобили е едноставно. Заклучувањето на пресвртот на рачката е тесно и останува продолжено до целиот пат. ? 【Висок квалитет на материјал】 Алатката за чистење на шофершајбната на автомобилот е изработена од квалитетна пластика ABS и цевка од алуминиумска легура која е цврста лесна и нема да 'рѓа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди