.

.

New
Meените со меурчиња од палто Обични јакни, женски средни долги качулки, без ракави, реверзибилни кадифени лабави палто, надворешна облека

Meените со меурчиња од палто Обични јакни, женски средни долги качулки, без ракави, реверзибилни кадифени лабави

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

100% поликотон Направени во САД или увезени. 【Брза испорака】 7-20 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас. S = US 4-6, M = US 6-8, L = US 8-10, XL = US 10-12, XXL = US 12-14. Изберете една или две големини поголеми од она што сте би биле подобри. Подароци за жени/тинејџери/мама подароци/подароци за нејзините/персонализирани подароци/најдобра пријателка подароци за жени/подароци за роденден. Материјал со преголем кардигански јакна за жени : Полиестер, спандекс, памук. Долг палто за жени, истегнат, дише, меко и удобно за носење, супер прекрасен, одличен секси стил, многу топол и супер симпатичен. Зимски зимски палта, удобниот материјал не ве прави чешање, туку ставете го вашето тело во опуштен статус. Дами палта, фини, еластични, поттикнете јакни со качулка од руно, качулка, преголем Jeanан, плетена туника, палто со качулка, блок во боја на боја, врат на екипажот, долг ракав, лесен тенок, лабав обичен, лабава фит Лето, есен и зима. Единствено затворање на дизајнот : густо топло палто, меко бушаво руно, јака со висока лаптоп, преголемо вклопување на момчето, половина поштенски патент, шема на карирана боја, лабав основен палто, лабав стил. Повод : Совршен за секојдневниот живот, семејни собири, забави, плажа, одмор, канцеларија или која било; Погоден за пролет, лето или есен и зима. & Машината за перење : Палтото е направено од полиестер што е супер -и за машината, тоа е навистина заштеда на време и заштеда на труд. Инаку, јакната може да поддржува и миење на рацете, тоа е еден вид метод за одржување на сјај на ткаенината и долготрајност на возраста на носење. Затоа, најдобриот начин за грижа на палтото е машинско миење во комбинација со миење на рацете. Опис на производот : Опис на производот : Сезона : есен, зимски пол : Womenенски материјал : Полиестерска шема Тип : Стил на печатење : Обичен ракав Должина : Дебелина без ракави : Стандард Што добивате : 1 п. женски палто Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте со нас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди