.

.

New
Valiclud 1 компјутер Барет држач за чиста нараквица за нараквици Стенд акрилен дисплеј кревачи украси за приказ Стенд Скринџи Организатор за коса врски за десктоп реше

Valiclud 1 компјутер Барет држач за чиста нараквица за нараквици Стенд акрилен дисплеј кревачи украси за приказ

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

акрилик Облечена лента за глава- мала тежина и мазна површина, транспарентна и за употреба на изложба на коса. Држач на цилиндер за треска- мала тежина и мазна површина, транспарентна и издржлива за употреба на изложба за украси за коса. Организатор на Scrunchie-Може да се задржи на многу кутии за коса за да ја исполни вашата секојдневна употреба во животот. Избришан дисплеј на кулата- може да ги прикаже вашите карики за коса каде што можете да ги видите сите на прв поглед. Држач за приказ на накит-може да ги прикаже вашите котли за коса каде што можете да ги видите сите на прв поглед. Список на пакети 1 x Карактеристики на решетката за приказ -Материјал : Акрилна акрилна решетка за коса. -Којност : Транспарентна чиста кула за коса. -ИЗИЗИЈА : Организатор на врски со врски со коса околу 23. -Не можете да ги поставите обрачите за коса, шноли, јажиња за коса и свилени панделки на неа вертикална кула за коса. -Светла тежина и мазна површина, транспарентна и издржлива за изложба на украси за коса користете полица за складирање на косата. -Модерниот и јасен дизајн исто така може да биде добро интегриран во кој било држач за украси за коса. -Овој штанд за складирање е едноставен, но сепак шармантен, што може да го привлече вниманието на жената лесно држач за плакари. -Оваа решетката за складирање може да биде да се прикажат врски за коса, обрачи за коса и нараквици транспарентни решетки за коса. Тоа, повеќе не се грижите, оваа решетка за приказ може да помогне во решавањето тоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди