.

.

New
Напојувано од Рамен - Јапонска аниме колеџ за храна - маица со три мешавини

Напојувано од Рамен - Јапонска аниме колеџ за храна - маица со три мешавини

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

100% памук Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење на печатачи во Тенеси - Овој неверојатен производ го сонуваа нашите квалификувани илустратори и дизајнери овде во прекрасните планини на северо -источниот дел на Тенеси! Горди сме на она што го правиме тоа ако некогаш сте во областа застанете и да нè видите!. Стандарден Unisex Fit - Ова е стандарден унисекс, што значи дека изгледа добро, без разлика кој сте! Има простор каде што му треба за да можете да се чувствувате сигурни во нарачката. Овие се 100% преостано, но тие сепак може да се намалат само тад во миењето. Прикажаната ставка е голема големина. Совршена тежина - овие се направени со чешел со тешка категорија од 5,2oz, што е нервоза за одлична маица што нема да му покаже на светот сè што не сакате да го видите. Ова е нашиот тип на ткаенина и е далеку и далеку најпопуларен производ што го нудиме. Состојба на уметничката опрема - Сè што правиме се произведува во нашите објекти со повеќе милиони долари со употреба на модерна опрема од лидерите во биз!. Официјално лиценциран - Доверба од сите, овој производ е официјално лиценциран производ на брендот Goozler и е заштитен со трговска марка на Соединетите држави. Погледнете го најдоброто и почувствувајте го најдоброто во оваа фантастична и модерна облека! Овој производ е заштитен со трговски марки на Соединетите држави. Сите права се задржани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди