.

.

New
Спојката на спојката за лизгање на елиминаторот на елиминаторот за елиминатор за менувачи на шкафче за надградби за 1/10 SLASH 4X4/VXL Stampede 4x4/VXL Rustler 4x4/VXL, 50T Spur Gear со сет на з

Спојката на спојката за лизгање на елиминаторот на елиминаторот за елиминатор за менувачи на шкафче за надградби

DEN 447.84

Тековен
Во продавницата

✅ 【Компатибилен со】 : Делот за надградби за 1/10 SLASH 4x4 Ultimate, Slash 4x4 VXL, Slash 4x4, Rustler 4x4, Rustler 4x4 VXL, Stampede 4x4 Unassembled Kit, Stampede 4x4 Vxl, Stampede 4x4 ? ✅ 【【50t Главна опрема и 15 T/17 T/19 T Pinion Gears】 Направено од потежок челик, не е лесно за оштетување, што е посилно, постабилно, отпорни на абење, еколошки и има долг животен век. ? Тој е дизајниран да овозможи повеќе мазна ротација и јачина! Обезбедување неспоредлива разноврсност на возењето. Гаранција за rcarmumb】 : Ако не сте 100% целосно задоволни од нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас за да побарате поврат или размена! Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. ✅ 【Компатибилен со】 : Делот за надградби за 1/10 SLASH 4x4 Ultimate, Slash 4x4 VXL, Slash 4x4, Rustler 4x4, Rustler 4x4 VXL, Stampede 4x4 Unassembled Kit, Stampede 4x4 Vxl, Stampede 4x4. ? ✅ 【【50t Главна опрема и 15 T/17 T/19 T Pinion Gears】 Направено од потежок челик, не е лесно за оштетување, што е посилно, постабилно, отпорни на абење, еколошки и има долг животен век. ? Тој е дизајниран да овозможи повеќе мазна ротација и јачина! Обезбедување неспоредлива разноврсност на возењето. Гаранција за rcarmumb】 : Ако не сте 100% целосно задоволни од нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас за да побарате поврат или размена! Вашето задоволство е нашиот главен приоритет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди